Taxi služba

Přeprava osob

Když budete mít štěstí a natrefíte na nás někde na cestě, můžete naše služby rovnou využít. Jinak, ale není nic jednoduššího než nás dopředu kontaktovat pomocí mobilního telefonu nebo e-mailu a objednat si našeho řidiče na přesný čas i místo.

602 479 943

VIP služby

Naši klienti jsou pro nás to nejdůležitější a vracejí-li se k nám a opakovaně využívají naše služby, je to pro nás tou největší odměnou.

Proto pro věrné klienty máme připraveno spoustu výhod a zajímavé slevové balíčky. Našimi stálými klienty jsou i lidé staršího věku, kteří využívají naše služby k běžným úkonům jako jsou cesty na nákup či k lékaři.

Rovněž lidé se zdravotními problémy, kteří se potřebují přepravovat k lékaři využívají naše služby a jezdí s námi za zvýhodněné ceny.

602 479 943

Přeprava drobných nákladů

Potřebujete-li přestěhovat nějaký náklad, menších rozměrů, pomůžeme vám i s tím. Stačí zavolat, říct o jak velký náklad by se jednalo a my už to zařídíme. Náklad vám pomůžeme přestěhovat a odvezeme ho na místo určení.

Přeprava kurýrní služby

Našeho řidiče můžete využít i jako kurýra, vaší zásilku doveze rychle a bezpečně. Možná rychleji než skutečný kurýr.

Jezdíme pro firmy – klienti, zásilky

Potřebujete zajet pro vaše klienty, obchodní či jiné partnery a nemáte na to čas či dopravní prostředek?

Není nic jednoduššího než zavolat nám. Je možné si u nás cesty předplatit a nebo zaplatit až poté co vaše klienty dovezeme k vám. Vy se nemusíte o nic starat, my zajistíme pohodlnou a bezpečnou přepravu a vy si své partnery pouze vyzvednete.

Časová přeprava – taxi na celou noc či den

Pořádáte večírek či jinou akci a chcete se o své hosty postarat se vším všudy, takže i co se přepravy týče ? Zavolejte nám a my vám můžeme dělat osobního šoféra na celý večer a vy se můžete naplno věnovat svým hostům.

602 479 943

Stále jízdy na letiště Václava Havla v Praze

Letíte na dovolenou či pracovní cestu z letiště Václava Havla v Praze ? Zabookujete letenky, rezervujete hotel, zabalíte si a najdete pas zastrčený hluboko v šuplíku, ale zapomenete na to skoro nejdůležitější a to, dopravu na letiště ? Nevadí i s tím vám můžeme pomoci.

Stačí nám zavolat a říci v kolik letíte, adresu kde vás máme vyzvednout a o nic víc se starat nemusíte. My vás bezpečně a včas dovezeme až před odletovou halu.

Letadlo již neuletí

Nemusíte se bát, že vám letadlo uletí, my to zařídíme tak, že všechno stihnete. Navíc pokud letíte v noci, s využitími naší služby určitě nezaspíte, my vás ve chvíli našeho příjezdu kontaktujeme na mobil a spát vás nenecháme.

Pokud se vracíte ze zahraničí cesty rovněž se o vaší bezpečnou a klidnou dopravu do vašeho domova postaráme my.

Jestli nechcete volat ze zahraničí, použijte náš e-mail: vesely486@gmail.com, stačí když nám napíšete v kolik přiletíte na letiště Václava Havla v Praze a my budeme tam.

602 479 943

Jednodenní taxi výlety

Nabízíme možnost využití našich služeb k  jednodenním výletům třeba na Karlštejn, Český Krumlov, Hlubokou, ale na jakákoli jiná pěkná místa. Záleží pouze na vás,jaké místo si pro váš výlet vyberte. Náš řidič vás komfortně odveze kam si budete přát a ke každému místu z vašeho celodenního programu přidá nějakou pěknou historku. Naše služby můžete využít pro svůj rodinný tak služební výlet kdy můžete své blízké či obchodní partnery provést po krásných místech v naší zemi.

Akční nabídky

Naše slevové balíčky jsou určeny pro všechny, ale především pro naše věrné klienty, kteří naše služby využívají pravidelně nebo naše služby využívají jen zřídka, ale třeba na cesty k lékaři a podobné služby. Naše slevy je možné uplatnit i při delších cestách kdy se od 10 km automaticky snižuje cena.

Jak si naše služby objednat ?

  • Buď pomocí telefonu na čísle: +420 602 479 943
  • E-mailem vesely486@gmail.com